Mecliste Antalyalı Vekillere Döşemealtı halısı hediye edip Antalya’ya gelince belediye başkan adayı benim dediği iddialarına tepkiler artıyor.

12 YIL’DA HANGİ BAŞARINIZ VAR ?

AKP Döeşemealtı ilçe başkanlığı görevinden ayrılan Bekir KIVRIM’ın yakın çevresine Ankara’da işlerini hallettiğini söyleyerek belediye başkan adayı kendisinin olduğunu söylediği iddiaları partilileri rahatsız etti. 12 yıl Döşemealtı ilçe başkanlığı yaptığı ve AK Parti belediyeciliğini ilçe’ye kazandıramamış başarısız bir ilçe başkanının çıkıp hangi gerekçe ile “aday benim” deme cesaretini nereden aldığı sorgulanıyor.

HALI DAĞITARAK MI ADAY OLDUNUZ ?

İlçe başkanlığından ayrıldıktan sonra TBMM’ye ziyarette bulunup AKP’li Antalya’lı vekillere Döşemealtı halıları hediye etmesi kulislerde alay konusu olmuştu. Bekir KIVRIM’ın gittiği yakın çevresine “belediye başkan adayı benim” demesi ise, Döşemealtı halısı dağıtarak mı işlerini hallettin sorusunu akla getiriyor.

FETÖ İLE İSMİ BASINA DÜŞMÜŞTÜ

Geçtiğimiz yıllarda Antalya basınında Bekir KIVRIM ve çocuklarının FETÖ okullarında eğitimi gündeme getirilmiş, gazeteciler bu konuyu köşelerine taşımışlardı. Bazı partililerin “biz FETÖ ile mücadele ederken,ilçe başkanının isminin FETÖ ile anılması kabul edilebir gibi değil diyerek tepki verdikleri yazılar günlerce basında yeralmıştı.