İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Akdeniz Bölgesi il ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Seçim çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda Akşener, teşkilatlara "Her ihtimale hazırlıklı olun" dedi. Toplantıya 19 ilçe başkanı ile birlikte katılan İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, “Genel Başkanımız hem bölgemizin sorunlarını dinledi hem de iktidar yolunun ip uçlarını verdi” dedi.

Meclis'in tatile girmesine rağmen çalışmalarına devam eden İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’da Akdeniz Bölgesi İl ve İlçe Başkanları Buluşması gerçekleştirdi. Yaklaşık 7 saat süren toplantıda Akşener, il ve ilçe başkanlarını tek tek dinledi ve not aldı. Akdeniz Bölgesi İl ve İlçe Başkanları Buluşması’nı değerlendiren İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, “19 ilçe başkanımız ile birlikte katıldık toplantıya. Uzun süren toplantıda Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e bölgemizdeki çözüm bekleyen sorunları aktardık. O da bizleri dinleyip, notlarını aldı” diye konuştu.

‘ANTALYA’YA MUTLU DÖNDÜK’

Uzun süren toplantıda Genel Başkan Meral Akşener’in kendilerine büyük moral verdiğini ifade eden Başkan Başaran, “İyi Parti, olası bir erken yada baskın seçime bütün kadrolarıyla hazır. Genel Başkanımız bizlere iktidar yolunda yapmamız gereken sistemli çalışmalar hakkında bilgiler verdi. O kadar önemli konulara dikkat çekti ki, Antalya’ya mutlu döndük. Genel Başkanımızın talimatları üzerine her türlü ihtimale karşı teşkilatlarımızla birlikte hazır olduğumuzu ve ilk seçimde İYİ Parti’nin iktidar olacağının müjdesini vermek istiyorum” dedi.