Saha çalışmaları ile dikkat çeken Deva Partisi Kepez İlçe Teşkilatı’nda atama yaşandı. İlçe Başkanı Mehmet Siyapkoç’un talimatıyla Kadın Politikaları Başkanlığı’na kentin bilinen yüzlerinden Güler Cengiz atandı.  Düzenlenen törenle mazbatasını alan Cengiz, ilk iş olarak ilçedeki kadınlarla buluştu. Cengiz daha sonra il ve ilçe kadın yönetim kurulu üyeleriyle kentte üye çalışmasına katıldı.

ENEJİMİ DEVA’YA HARCAYACAĞIM

Net tavrı ve ekonomideki nokta atışı çıkışları nedeniyle Ali Babacan’ı siyasi görüşüne hayranlık duyduğunu belirten Cengiz, “Beni bu göreve layık gören başta Kepez ilçe başkanımız Mehmet Siyahkoç başta olmak üzere tüm DEVA’lı dostlarıma teşekkür ediyorum. Enerjimi ve emeğimi vizyonunu her zaman beğendiğim DEVA Partisi için kullanacağım” dedi.

KEPEZ’İ DEVASI OLACAĞIZ

Atama hakkında bilgi veren DEVA Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç ise Güler Cengiz’in büyük bir boşluğu dolduracağını söyledi. Cengiz’in mahalle başkanlarıyla iyi bir diyalog kurduğunu belirten Siyahkoç, “Başkanımız Cengiz kadın üye katılımı konusunda da önemli çalışmalar yapacak. Birebir yaptığımız görüşmede fikir ve görüşleriyle bizi etkiledi. Kepez’in DEVA’sı olmak için son sürat çalışıyoruz” şeklinde konuştu.