Türkiye’nin en çok tercih edilen Kripto Borsaları arasında olan ve her geçen gün daha fazla tercih edilen MEXC Global, kullanıcılarına neredeyse her gün ve her saat başı çeşitli oyun ve etkinlikler sağlayarak hem tecrübe hem de MX Token kazandırarak kendi alanında başlattığı  birilki devam ettiriyor.
 

 

Gelin sizlerle beraber önce MEXC Global’de yapılan etkinliklere bir göz atalım sonra da Mexc Global’i tanıyalım.

 

 

 

Telegram Vadeli Etkinliği


Mexc Türkiye Resmi  Telegram Kanalında her gün günde 5 kez olmak üzere yapılan %10 üzere başarılı işlem gerçekleştiren kullanıcılarına 2 MX Token hediye ediyor. Bir çok kullanıcı tarafından tam not alan ve her gün daha fazla kullanıcının katıldığı bu etkinlik çok kişiye hem tecrübe hemde kripto kazandırıyor.

 

 

 

Kripto Konuşuyoruz Etkinliği


MEXC TR Resmi Telegram kanalında her hafta kendi alanında uzman bir Kripto Analisti veya Kripto Projesi yöneticilerinden oluşan konuklar MEXC Kullanıcıları tarafından belirlenen soruları cevaplıyor. Bu etkinlik esnasında kanala KIRMIZI ZARF olarak isimlendirilen ödüller atılıyor ve bunlardan 100 USDT’ye kadar ödül kazanabilme imkanınız oluyor.

 

KickStarter Etkinliği


Neredeyse her gün olan bu etkinlil MEXC Global uygulaması içinde bulunan KickStarter sekmesinden girip faydalanabileceğiniz bir etkinlik. Bu etkinlikte bir kuruş bile harcamadan sadece oy kullanarak çeşitli kripto paralardan droplar kazanıyorsunuz.  Bu oylama sonucunda hem paranız gitmiyor ve üstüne üstlük çeşitli droplar kazanıyorsunuz.

 

 

DeFi


Cüzdanınızda duran kriptoların hem durup hemde arttığını düşünün. İşte DeFi seçeneği tam sizlik elinizdeki kripto varlıkları Stake ederek günlük yüzdelik kâr aldığınız bir etkinlik çeşididir.

 

 

 

 

Mail Ödülleri


Mexc üyelerine sürpriz olarak gelen mailler. Bir bakmışsınız mail adresinize MEXC Global’den gelen bir mail var ve bu mail karşılığında 2000 USDT’ye kadar çeşitli ödüller alabilirsin. En güzel yanı kişiye özel olması. Katılımı çok basit maildeki görevleri yap ekstra hediyeleri kap!

 

Referans Ödülleri


Arkadaşlarını MEXC Global’e davet et, onlar alım satım yaptıkça sende komisyon kazan ve bu kazancın keyfini sür !

 

Yeni Kullanıcı Ödülleri


Çaylak mısın? Daha önce Kripto deneyimin yok mu? O zaman MEXC Global çaylak ödüllerini dene. Yeni kayıt olan kullanıcılar 1000 USDT’ye kadar ödülleri kazanıyor. Yapman gereken tek şey MEXC Global’e  üye ol, Resmi TR Telegram kanalına gel ve verilen yönergeleri uygula. İşte bu kadar basit!

 

 

 

MEXC Global’de kazandıran aktiviteleri anlatmamız günlerce sürebilir o yüzden gerisini siz kullanıcılarımıza bırakıp 7/24 Türkçe Destek alabileceğiniz Telegram Kanalına bırakalım.

 

 

Son dönemlerin parlayan yıldızlarından bir olan MEXC Global’i Kısa ve öz bir şekilde madde madde tanıyalım.

 • Estonya, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada ve İsviçre olmak üzere 5 ülkeden lisans almış olup. Dünyada kripto para ticareti işlemleri için en fazla lisans almış platformlardan biridir ve işlem güvenliği açısından geniş bir garantiye sahiptir.
   
 • MEXC, spot, kaldıraçlı, ETF ve kontratlı işlemlerin yanı sıra Stake ve diğer ürün ve hizmetleri sağlayan, dünyanın önde gelen hizmet platformudur.
   
 • MEXC, kullanıcı ihtiyaçlarını temel alan ve sürekli olarak kullanıcı odaklı bir şekilde büyüyen bir ticaret platformu olup, kullanıcılara her zaman yüksek kaliteli varlık alım satım hizmetleri sunarak kullanıcıların kaliteli bir şekilde hizmet almasını hedefleyen bir borsadır.
   
 • MEXC kullanıcı geri bildirimlerini değerlendirerek sürekli iyileştirmeler yapan. Borsanın kullanıcıya yön verdiği değil, kullanıcının borsaya yön verdiği bir anlayışla çalışan bir borsadır.
   
 • MEXC 1100’den fazla kripto varlık ve 1600’den fazla spot ticaret çifti listeledi. Kaldıraçlı ETF’ler 170’den fazla varlığı ve 190’dan fazla ticaret çiftini kapsamaktadır. Sözleşme ürünleri 200’den fazla varlığı kapsamaktadır.
   
 • Çevrimiçi projeler, Ethereum, Polkadot, Solana, Avalanche Protocol, Fantom vb. gibi kripto para birimlerinin tümünü kapsamaktadır.
   
 • MEXC, yüksek güvenlikle bağımsız araştırma ve geliştirmede sürekli çalışmalar yapmakta olan bir platformdur.
   
 • MEXC, küresel pazarı oluşturan ve küresel bir uyumluluk operasyon stratejisi belirleyen bir borsadır
   
 • Yeni projeleri MEXC değil, kullanıcılar belirler.
   
 • Kullanıcılara zarar verebilecek riskleri yüksek projeleri reddeden. Bu nedenle, kullanıcıların çıkarlarını korumak için projeleri gözden geçiren profesyonel bir ekibe sahiptir.
   
 • M-Day ve Launchpad, Kickstarter vb etkinlikler ile MX sahiplerinin yeni projelere erken katılımını sağlar
   
 • Staking, kullanıcılara gelir elde etmek için DeFi, PoS’u kilitleme ve PoS’u tutma hizmeti sunar.
   

SİZLERDE BU RENKLİ DÜNYADA YERİNİZİ ALMAK İÇİN AŞAĞIDA Kİ LİNKLERDEN MEXCAİLESİNE KATILABİLİRSİNİZ.
 

Üye Ol: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=1Do6x

Telgraf:  https://t.me/MEXCTurkey

Twitter:  https://twitter.com/MEXC_TR