encin_006 @ hotmail.com

Merhaba güzel ülkemin iyi insanları 2021'in tüm ülkemize ve bütün dünyaya sağlık huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederek yazıma başlamak istiyorum.

Değerli okurlarım; 2021 yeni umutlar getirir inşallah. Biraz da gündemimize sporla ve uzmanlık alanım olan futbolla başlamak istiyorum. Türkiye Futbol Ligi hala devam etmekte. Maalesef ki, inanılmaz hakem hatalarının yaşandığı lig izlemekteyiz.

Hakemlerin 'var' sistemi olmasına rağmen bu kadar takımları mağdur edecek hatalar yapması anlaşılır gibi değil. O sahada alın teri var, emek var o kadar eyyamcılık yapmanın hiç kimseye faydası yok sadece insanları futboldan soğutur.

Değerli okurlarım bir şey daha söylemek istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanım kulüpler kan ağlıyor, antrenörler çok zor durumda. Lütfen bu konuya el atın. Sizin geçmişte spor yaptığınızı futbol oynadığınızı biliyoruz. Etrafınızdaki spor danışmanlarınız sizi yanlış yönlendirdiğini düşünüyorum. Çim sahaların açık olduğu bir dönemde halı sahaların kapalı olmasını ve bir sürü insanın mağdur edildiğini anlamak mümkün değil. O sebeple de acil müdahale edilmesini temenni ediyorum. Çocuklarımız evde oturarak hantallaştı, hareketsiz bir toplum düşünemez sorgulayamaz. En azından saat 1 ile 4 arası çocuklarımızın spor yapmasına izin verin. Çünkü ne parka çıkabiliyorlar, ne de sokakta oynayabiliyorlar.

Bu virüs çim sahada bulaşmıyor, spor salonunda bulaşmıyor da halı sahalarda mı bulaşıyor? Lütfen buna bir son verin. İnsanları daha fazla mağdur etmeyin. Yazıma burada son verirken 2021 yılının Vatanımıza milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum. Sporla kalın, sağlıkla kalın, hoşçakalın.

Selamlar, sevgiler...